Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2021 lapkričio 23

Seime palaikymo sulaukė Teisingumo ministerijos siūlymas už pinigų plovimą baudžiamąją atsakomybę taikyti ne tik tais atvejais, kai turtas įgytas nusikalstamu būdu, bet ir tada, kai šis buvo gautas asmeniui dalyvaujant nusikalstamoje veikoje. 

bribe

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2021 lapkričio 18

Panevėžyje duris atvėrė Pusiaukelės namai nuteistiesiems. Tai specialus Panevėžio pataisos namų padalinys, kuriame nuteistieji bus intensyviai rengiami paleidimui iš įkalinimo įstaigos. Panevėžyje įsikursiantys Pusiaukelės namai skirti dvidešimčiai nuteistųjų – vyrams ir moterims. 

REALESTATE SERVICES

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2021 spalio 27

Teisingumo ministerijos iniciatyvai stiprinti Lietuvos probacijos tarnybos valdymą bei efektyviau spręsti probacijos vykdymo problemas pritarta Vyriausybėje. Siūloma pakeisti Probacijos tarnybos pavaldumą ir įteisinti tiesioginį pavaldumą Teisingumo ministerijai.

15

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2021 lapkričio 15

Šiandien Teisingumo ministerija suinteresuotoms institucijoms ir socialiniams partneriams pateikė Bausmių vykdymo kodekso ir su juo susijusių įstatymų pakeitimų projektus, kurie leis sumažinti biurokratiją ir efektyvinti bausmių vykdymo sistemos valdymą bei atlieps prisiimtus tarptautinius įsipareigojimus.

244 7eefb98432d88c71eaf8ae910e8afeca

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2021 spalio 13

Seimas spręs, ar persekiojamą patiriantys žmonės sulauks realios pagalbos. Nors formaliai psichologinis smurtas Lietuvoje baudžiamas, tačiau persekiotų moterų istorijos rodo, kad egzistuojanti teisinė bazė yra palankesnė nusikaltusiems asmenims, bet ne aukoms. Rytojaus balsavimu Seimas gali tai pakeisti.

Monika Guliakaite Severinos Venckutes nuotr

Top