Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2024 kovo 01

Liudytojų teismui pateikiama informacija apie jiems žinomas administracinio nusižengimo, baudžiamojoje, civilinėje ar administracinėje byloje nagrinėjamas aplinkybes yra itin svarbi siekiant tinkamai nustatyti tiesą  – kiek įmanoma tiksliau atkurti nagrinėjamo praeities įvykio aplinkybes.

15

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2024 vasario 12

Sandorių sudarymas, kaip vienas pagrindinių prievolių atsiradimo pagrindų, įprastas įmonės kasdienėje ūkinėje komercinėje veikloje.

Zygimantas Klizas media

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 gruodžio 06

Kariniai konfliktai, neramumai rinkoje, kainų augimas ir sumažėjusi perkamoji galia – ne pats lengviausias laikas kai kuriems verslams. Nereta įmonė šiandien susiduria su sunkumais, kuriuos išspręsti pavyksta ne visada.

coins 948603 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 gruodžio 06

Pagal baudžiamojo proceso įstatymą, pareiga atskleisti nusikalstamas veikas tenka prokurorui ir ikiteisminio tyrimo įstaigoms. Tad didžiąją dalį konkrečios baudžiamosios bylos medžiagos sudaro būtent šių subjektų surinkti duomenys.

04 Busy Exam Hand 1

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 lapkričio 23

Šiandien Seimas pritarė Teisingumo ministerijos parengtiems įstatymų projektams dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų sutarčių dėl ekstradicijos, dėl savitarpio teisinės pagalbos baudžiamosiose bylose ir dėl nuteistųjų asmenų perdavimo ratifikavimo.

Seimas floor

Top