Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 lapkričio 23

Šiandien Seimas pritarė Teisingumo ministerijos parengtiems įstatymų projektams dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų sutarčių dėl ekstradicijos, dėl savitarpio teisinės pagalbos baudžiamosiose bylose ir dėl nuteistųjų asmenų perdavimo ratifikavimo.

Seimas floor

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 birželio 07

Asmenims, turintiems šaunamąjį ginklą medžioklės, sporto, savigynos, mokymo ar kitais tikslais, kurie neprieštarauja mūsų šalies įstatymams ir tarptautinėms sutartims bei susitarimams, yra keliami specialūs Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme įtvirtinti reikalavimai. Šių reikalavimų tikslas yra užtikrinti visuomenės saugumą ir viešąją tvarką.  

MindaugasBarkauskasMarger

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 gegužės 11

Prieš pusę metų įsigaliojo Darbo kodekso pakeitimai, įpareigoję darbdavius įmonėse imtis fizinio ir psichologinio smurto prevencijos, o taip pat organizuoti šios srities mokymus darbuotojams. Kokios pamokos per tą laiką išmoktos, kokių klaidų pasitaiko ir kaip jų išvengti?

jurgita karvele

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 gegužės 24

Rusijos karo Ukrainoje pradžioje Europos Sąjunga (ES) įvedė sankcijas Rusijai ir Baltarusijai, kurios galioja iki šiol. Nuo karo pradžios praėjus daugiau nei metams, viešojoje erdvėje apie sankcijas nebekalbama taip dažnai, tačiau tai nereiškia, kad šis klausimas tapo mažiau aktualus. Teisininkai sako, kad vis dar yra įmonių, kurios ryžtasi sankcijas apeiti, nors toks žingsnis gali turėti itin prastų pasekmių tiek įmonei, tiek jos vadovui, tiek verslo partneriams.

EvaldasRapolas

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2023 balandžio 25

Seimas pritarė Bausmių vykdymo kodekso 96 straipsnio pataisoms (projektas Nr. XIVP-2404(2), sustiprindamas nukentėjusiųjų interesų apsaugą.

gainesville violation probation

Top