Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 gegužės 12

Šiandien Seimas balsų dauguma po pateikimo pritarė Teisingumo ministerijos inicijuotos Bausmių vykdymo sistemos pertvarkos II-ojo etapo priemonių įgyvendinimo iniciatyvai. Numatoma, kad Kalėjimų departamentas ir jam pavaldžios įstaigos bus reorganizuoti į vieną juridinį asmenį – Lietuvos kalėjimų tarnybą. 

Seimas floor

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 balandžio 28

Šiandien Seimas pritarė Teisingumo ministerijos parengtoms Baudžiamojo kodekso pataisoms, kuriomis pašalinama neatitiktis ES teisei ir baudžiamosios teisės priemonėmis sudaromos prielaidos veiksmingiau kovoti su tam tikromis rasizmo ir ksenofobijos formomis.  

seimas

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 balandžio 06

Valstybinė darbo inspekcija (toliau – VDI) primena, kad laikytis darbų saugos yra svarbu, kad būtų išsaugotos dirbančiųjų gyvybės ir sveikata. Įvykus sunkiam ar mirtinam nelaimingam atsitikimui darbe VDI tiria įvykį ir aiškinasi, ar jį sąlygojo neįgyvendinti darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimai.

construction 1510561 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 vasario 28

Teisingumo ministerija kartu su Generaline prokuratūra ir Lietuvos policija, reaguodamos į viešojoje erdvėje, ypatingai – socialiniuose tinkluose, skelbiamus pasisakymus dėl Rusijos Federacijos ir Baltarusijos karinės agresijos prieš Ukrainą, parengė atmintinę dėl baudžiamosios atsakomybės už neapykantos kurstymą ir karo nusikaltimų neigimą ar viešą pritarimą jiems.

law 1063249 640

Top