Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 birželio 28

Šiandien Seimas pritarė Teisingumo ministerijos inicijuotos Bausmių vykdymo sistemos pertvarkos II-ąjam etapui. Priimtas teisės aktų paketas numato, jog Kalėjimų departamentas ir jam pavaldžios įstaigos bus reorganizuotos į vieną juridinį asmenį – Lietuvos kalėjimų tarnybą. Sprendimą palaikė 97 Seimo nariai, prieš balsavusių nebuvo, o 14 susilaikė.

justice 2060093 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 birželio 21

Lietuvos pilietis, apkaltintas fizinio smurto panaudojimu prieš Rusijos Federacijos ambasados Lietuvos Respublikoje darbuotoją, pripažintas nekaltu. Vilniaus apygardos prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą šiam asmeniui, o kaltinimus padarius nusikalstamą veiką pripažino nepagrįstais.

Mindaugas Barkauskas Haroldas Stankevicius

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 gegužės 12

Šiandien Seimas balsų dauguma po pateikimo pritarė Teisingumo ministerijos inicijuotos Bausmių vykdymo sistemos pertvarkos II-ojo etapo priemonių įgyvendinimo iniciatyvai. Numatoma, kad Kalėjimų departamentas ir jam pavaldžios įstaigos bus reorganizuoti į vieną juridinį asmenį – Lietuvos kalėjimų tarnybą. 

Seimas floor

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 birželio 15

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Vyriausybei pristatė praėjusių metų kovos su prekyba žmonėmis situaciją ir pateikė siūlymus, kaip mažinti rizikas ir efektyviau kovoti su prekyba žmonėmis.

help 3049553 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2022 balandžio 28

Šiandien Seimas pritarė Teisingumo ministerijos parengtoms Baudžiamojo kodekso pataisoms, kuriomis pašalinama neatitiktis ES teisei ir baudžiamosios teisės priemonėmis sudaromos prielaidos veiksmingiau kovoti su tam tikromis rasizmo ir ksenofobijos formomis.  

seimas

Top