Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2024 vasario 29

Dažna situacija – tėvai dovanoja lėšas sūnui ar dukrai tam, kad šie įsigytų, įsirengtų ar pagerintų savo būstą. Jei sūnus ar dukra yra susituokę, jiems nusprendus nutraukti santykius ir pasidalinti bendrą turtą kyla nemažai klausimų.

wedding

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2024 sausio 22

Santuokoje įsigytas ir vieno iš sutuoktinių vardu registruotas nekilnojamasis turtas yra laikomas bendrąja jungtine sutuoktinių nuosavybe. Deja, skirtingai nei santuokos atveju, nesusituokus ir įsigytą turtą įregistravus tik vieno sugyventinio vardu, toks turtas bus pripažįstamas asmenine jo nuosavybe. 

Laura Mackevic

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 rugpjūčio 02

Vykstant skyrybų procesams, net ir tais atvejais, kai visai lengvai sutariama išsiskirti bendru sutarimu, skyrybų procesas gali užtrukti net ir keletą metų, kai tik kalba pasisuka apie turto dalybas.

euro house

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 gruodžio 07

mediatoriaiMykolo Romerio universiteto (MRU) Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorija 2023 m. lapkričio 21 d. surengė tarptautinę konferenciją, „Įveikiant mediacijos paradoksą: idėjos, iššūkiai, geroji patirtis”, kuri  pritraukė virš 150 dalyvių iš daugiau nei 20 šalių (Jungtinių Amerikos valstijų, Italijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Austrijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos, Slovakijos, Bulgarijos, Latvijos, Ukrainos, Gruzijos, Indijos, Singapūro, Lietuvos ir kt.).

 

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 rugpjūčio 02

Skyrybos kartais pagimdo naujus milijonierius. Tačiau šis procesas retai būna sklandus ir malonus. Štai, MacKenzie Scott, buvusi „Amazon“ įkūrėjo Jeffo Bezoso žmona, 2019 m. vos ne per naktį tapo viena turtingiausių moterų pasaulyje. Skirdamasi su neištikimu buvusiu vyru ji išsinešė „Amazon“ akcijų už 38,3 mlrd. USD. 

fotolia 168222001 1

Top