Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 gruodžio 07

mediatoriaiMykolo Romerio universiteto (MRU) Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorija 2023 m. lapkričio 21 d. surengė tarptautinę konferenciją, „Įveikiant mediacijos paradoksą: idėjos, iššūkiai, geroji patirtis”, kuri  pritraukė virš 150 dalyvių iš daugiau nei 20 šalių (Jungtinių Amerikos valstijų, Italijos, Jungtinės Karalystės, Čekijos, Austrijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos, Slovakijos, Bulgarijos, Latvijos, Ukrainos, Gruzijos, Indijos, Singapūro, Lietuvos ir kt.).

 

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 rugpjūčio 02

Vykstant skyrybų procesams, net ir tais atvejais, kai visai lengvai sutariama išsiskirti bendru sutarimu, skyrybų procesas gali užtrukti net ir keletą metų, kai tik kalba pasisuka apie turto dalybas.

euro house

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 gegužės 18

Sudarius santuoką, atsiranda bendri įsipareigojimai, o susituokus įgytas nekilnojamasis bei kitos rūšies turtas tampa ir kito sutuoktinio disponavimo objektu. O kaip yra su kiekvieno sutuoktinio gaunamu darbo užmokesčiu? Ar šios pajamos taip pat yra laikomos sutuoktinių bendrąja jungtine nuosavybe?

Haroldas Ivanauskas

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 rugpjūčio 02

Skyrybos kartais pagimdo naujus milijonierius. Tačiau šis procesas retai būna sklandus ir malonus. Štai, MacKenzie Scott, buvusi „Amazon“ įkūrėjo Jeffo Bezoso žmona, 2019 m. vos ne per naktį tapo viena turtingiausių moterų pasaulyje. Skirdamasi su neištikimu buvusiu vyru ji išsinešė „Amazon“ akcijų už 38,3 mlrd. USD. 

fotolia 168222001 1

Kategorija: Šeimos teisė
Paskelbta: 2023 gegužės 03

Paskutiniu metu viešojoje erdvėje nenutyla diskusijos apie garsių asmenų skyrybas, konfliktus, smurtą artimoje aplinkoje, fizinio skausmo sukėlimą ir t.t. Tokiais atvejais galima išgirsti nemažai teorijų ir spekuliacijų. Advokatų profesinės bendrijos „AVOCAD“ advokatas Egidijus Kieras pasakoja apie tai, kokiais atvejais už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą gali kilti baudžiamoji atsakomybė.

Egidijus Kieras

Top