Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2021 lapkričio 29

Vartotojų aljansas jau dvejus metus bendradarbiauja su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba – nagrinėja vartojimo ginčus ir atlieka ginčo šalių taikinimo procedūrą, kai nesutarimų kyla dėl sporto, kultūros ir pramogų renginių, vietinio ir išvykstamojo turizmo, grožio ir laisvalaikio paslaugų; pastato bendrojo naudojimo objektų administratorių, teikiančių bendrojo naudojimo objektų administravimo ir (ar) eksploatavimo paslaugas, veiksmų ar neveikimo.

ecommerce 3546296 640

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2021 lapkričio 16

Jau šeštus metus iš eilės Lietuvos advokatai ir advokatų padėjėjai vienijasi drauge su Lietuvos Caritas, siekdami artėjančių gražiausių metų švenčių proga padėti sunkumus patiriantiems Lietuvos žmonėms. Teisės profesionalai padovanos teisės klausimais nemokamas konsultacijas, kurias teiks tris savaites – nuo lapkričio 22 dienos iki gruodžio 10 dienos.

peter millican law lady justice

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2021 lapkričio 09

Numatoma suteikti Lietuvos probacijos tarnybai daugiau autonomiškumo, efektyvinti probacijos vykdymą bei pataisos įstaigų pareigūnų veiklos organizavimą.

15

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2021 lapkričio 12

Europos Sąjungos advokatūrų ir teisinių bendrijų taryba (CCBE) atkreipia dėmesį į Afganistane persekiojamus advokatus ir kitus teisininkus, kad jiems būtina pagalba. Ypatingai neramios žinios iš Talibano užimtos šalies dėl moterų advokačių, prokurorių bei teisėjų saugumo. CCBE kvietimu, Europos šalių advokatūros pasirašė bendrą raginimą tarptautinėms institucijoms paremti ir padėti Afganistane persekiojamiems advokatams, kurių gyvybei gresia pavojus.

162 59bdd40af5988ba4425e584abc4ee9ee

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2021 spalio 27

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtiems įstatymų pakeitimų projektams, kuriais siekiama geresnės vartotojų apsaugos, jos modernizavimo, stiprinant vartotojų teisių apsaugą internete bei skaitmeninių paslaugų rinkoje, sudarant geresnes vartotojų apsaugos nuo nesąžiningos komercinės veiklos sąlygas ir veiksmingiau kovojant su skirtinga produktų kokybe ES. 

data 1590455 640

Top