Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugsėjo 20

Seimui priėmus Politinių organizacijų įstatymą, kuriame numatyta, kad šalia politinių partijų rinkimuose galės dalyvauti ir visiškai naujos teisinės formos juridiniai asmenys – politiniai komitetai, šių komitetų steigimo dokumentai ir steigėjų sąrašai turės būti teikiami Teisingumo ministerijai.  

238 622b88564536da5d185ad6d22b31ade1

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugsėjo 15

Teisingumo ministerija ragina gyventojus, kilus teisiniam ginčui ar susidūrus su teisinėmis problemomis, pasinaudoti galimybe elektroninėmis priemonėmis gauti valstybės garantuojamą teisinę pagalbą.

04 Busy Exam Hand 1

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugsėjo 07

Dėl Rusijos pradėto karo Ukrainoje pasekmių, įtemptos ekonominės situacijos ar kitų patiriamų iššūkių ne viena Lietuvoje veikianti įmonė paskelbė apie grupinius, dar kitaip vadinamus masiniais, atleidimus. Šią situaciją stebintys teisininkai įspėja, kad grupės darbuotojų atleidimo procesas turi būti vykdomas itin atsakingai ir laikantis visų Darbo kodekso reikalavimų. Priešingu atveju įmonė gali ne tik pakenkti savo reputacijai, bet ir sulaukti baudų ar ribojimų už neteisingą procedūrų vykdymą.

Jurgita Karvele

 

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugsėjo 07

Šiandien Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos iniciatyvai konstitucinės peticijos teisės įgyvendinimą reglamentuoti konstituciniu įstatymu, nes tai yra ypač reikšminga visuomeninių santykių sritis.

avoid labyrinth 500x451

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugpjūčio 12

Kasmet valstybė paveldi apie 400 butų, įmonių akcijų, įvairių ūkinių pastatų ir kitokio turto bei jo dalių. Toks valstybei tenkantis nekilnojamasis turtas, kai jo dažniausiai dėl skolų nenori priimti įpėdiniai, perduodamas Turto bankui ir vėliau parduodamas viešuose aukcionuose. Turto banko Teisės skyriaus vadovė Justė Žibūdienė dalijasi patarimais, ką vertėtų žinoti ir į ką atkreipti dėmesį įpėdiniams, numanantiems, kad paveldimas turtas yra su skolomis.

REALESTATE SERVICES

Top