Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2019 liepos 01

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Aivaras Velutis praėjusios savaitės pabaigoje, ustamiesčio teismui perdavė nagrinėti Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos tirtą bylą dėl VšĮ „Klaipėdos licėjus“ direktorės korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

fotolia 168222001 1

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2019 birželio 27

„Lietuvos bausmių politikoje įvyko svarbus lūžis, – pažymi teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, komentuodamas Seimo sprendimą pritarti įstatymo pataisų paketui, įteisinančiam didesnę baudžiamosios atsakomybės formų įvairovę, nesusijusią su laisvės atėmimu. – Džiaugiuosi bendru politiniu sutarimu, kad reikia dažniau taikyti alternatyvias bausmes ir stiprinti nuteistųjų resocializaciją – padėti žmogui sugrįžti iš įstatymo užribio“.

background 3332559 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2019 birželio 03

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Vitalijus Gulenkovas baigė didelio atgarsio visuomenėje sulaukusį ikiteisminį tyrimą dėl draudžiamų dopingo medžiagų gabenimo, laikymo ir platinimo taip pat dėl psichotropinių medžiagų laikymo, neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti.

005 lp

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2019 birželio 04

Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Simonas Genys kreipėsi į uostamiesčio teismą su apeliaciniu skundu Klaipėdos miesto tarybos nario byloje, kurioje jis buvo pripažintas kaltu dėl pasisakymų apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą ir Lietuvos partizaninį judėjimą.

hammer 620011 640

Kategorija: Baudžiamoji teisė
Paskelbta: 2019 balandžio 18

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje keturi asmenys yra kaltinami trukdymu atlikti religines apeigas ar religines iškilmes.

church

Top