Teisingumo ministrė paskyrė du Advokatų garbės teismo narius

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2022 rugpjūčio 04

Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska paskyrė advokatus Laurą Altun ir Andrių Iškauską Advokatų garbės teismo nariais.

evelina dobrovolska

Pagal Advokatūros įstatymą, Advokatų garbės teismą sudaro penki nariai. Trys nariai buvo išrinkti Visuotiniame advokatų susirinkime, kuris vyko šių metų gegužės 27 d., o du narius skiria LR teisingumo ministras.
 
Laura Altun turi septyniolikos metų advokato veiklos patirtį verslo ginčų srityje bei dvylikos metų pedagoginio darbo patirtį. Nuo 2014 m. ji dvi kadencijas buvo Lietuvos advokatūros Civilinės ir Civilinio proceso teisės komiteto nare. Šiuo metu ji praktikuoja advokatų kontoroje „Altun ir partneriai". 

Andrius Iškauskas advokatu dirba šešiolika metų. Jis yra advokatų kontoros „NOOR legal“ partneris ir specializuojasi technologijų teisės, intelektinės nuosavybės srityse.
 
Advokatų garbės teismas yra Lietuvos advokatūros institucija, nagrinėjanti Advokatų tarybos ir LR teisingumo ministro iškeltas drausmės bylas advokatams ir advokatų padėjėjams. Advokatų garbės teismo nariai turi turėti ne mažesnę kaip 10 metų advokato veiklos patirtį.

Top