Seimas pritarė trijų teisėjų atleidimui

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2019 rugsėjo 25

Seimas pritarė Egidijos Tamošiūnienės atleidimui iš Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigų, pasibaigus paskyrimo į šias pareigas terminui, taip pat Seimas slapto balsavimo būdu pritarė Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotiems nutarimams, kuriais buvo siūloma atleisti iš darbo teisėjus, savo poelgiu pažeminusius teisėjo vardą.

club 2492011 640 1 

Už Seimo nutarimą „Dėl pritarimo atleisti Egidiją Tamošiūnienę iš Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko pareigų“ (projektas Nr. XIIIP-3815(2) slapto balsavimo metu pasisakė 58, prieš balsavo 3, susilaikė 5 Seimo nariai.

Už nutarimą „Dėl Egidijaus Laužiko atleidimo iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo pareigų“( projektas Nr. XIIIP-3774(2) slapto balsavimo būdu buvo 49, prieš – 7, susilaikė 9 Seimo nariai.

Už nutarimą „Dėl pritarimo atleisti Valdimarą Bavėjaną iš Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigų“( projektas Nr. XIIIP-3814(2) slapto balsavimo būdu buvo 53, prieš – 3, susilaikė 8 Seimo nariai.

 

Top