Prezidentas prašo Teisėjų tarybos patarimo dėl teisėjų atleidimo ir paskyrimo

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2019 liepos 26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, pasirašė dekretus, kuriais kreipiasi į Teisėjų tarybą su prašymu patarti dėl teisėjų atleidimo ir paskyrimo į naujas pareigas.

fotolia 168222001 1

Šalies vadovas prašo patarimo dėl Ernesto Rimšelio ir Tatjanos Žukauskienės atleidimo iš Vilniaus apygardos teismo teisėjų pareigų ir teikimo Seimui pritarti jų skyrimui Lietuvos apeliacinio teismo teisėjais.

Prezidentas taip pat prašo patarimo dėl teisėjos Margaritos Stambrauskaitės atleidimo iš Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjos pareigų ir jos skyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėja.

Šalies vadovas taip pat kreipiasi patarimo į Teisėjų tarybą dėl teisėjų Visvaldo Kazakiūno ir Sigitos Zubavičiūtės-Montvilienės atleidimo iš Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjų pareigų ir jų skyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėjais.

Prezidentas prašo patarimo ir dėl Pauliaus Veršekio skyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėju.

Teisėjų taryba taip pat turėtų patarti dėl teikimo Seimui pritarti Konstantino Gurino atleidimui iš Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigų, savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą.

Top