Startuoja projektas „Teisingumo kambarys“

Kategorija: Aktualijos
Paskelbta: 2019 balandžio 12

Kviečiame Jus į dar vieną nuotaikingą ir netradicinę iniciatyvą, leisiančią visuomenei geriau susipažinti su teismų veikla ir teisėjų darbo iššūkiais.

Šį pirmadienį savo kelionę per didžiuosius Lietuvos miestus pradeda „Teisingumo kambarys“ – galvosūkis ant ratų, kuriame žaidėjai valandai taps teisėjais, nagrinėsiančiais sudėtingą bylą.

resize 700x500 fbcoverstabilus

Kviečiame jus pirmuosius apžiūrėti „Teisingumo kambarį“. Pirmadienį, balandžio 15 d. 12 val. nukirpdami juostelę oficialiai jį atidarysime pirmiesiems žaidėjams: žinomiems Lietuvos žmonėms, kurie apie šią iniciatyvą papasakos savo gerbėjams.

Norinčius išbandyti šį galvosūkį, kviečiame iš anksto registruotis el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu 852514120, taip pat galite parašyti žinutę Lietuvos teismų FB puslapyje. O jei būsite netoli „Teisingumo kambario“ – užsukite, pasirinkite pageidaujamą žaidimo laiką ir kambario prižiūrėtojui palikite savo kontaktus. Žaidimas nemokamas ir atviras visiems!

„Teisingumo kambarys“ Jūsų lauks nuo pirmadienio iki penktadienio kasdien nuo 12 iki 19 valandos šalia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Vienu metu galvosūkį spręsti gali ne daugiau kaip 4 žmonių komanda. Kviečiame dalyvauti!

Kodėl rengiame šią akciją?

Tikime, kad dalyvavimas „Teisingumo kambaryje“ ir įsijautimas į teisėjo vaidmenį padės Lietuvos gyventojams geriau suprasti šios profesijos iššūkius, sudėtingumą ir atsakomybę priimant sprendimą.

Daugiau informacijos Lietuvos teismų Facebook arba tel. 868449036.

Lauksime Jūsų pirmadienį!

Top