Nacionalinė teismų administracija ieško naujo kolektyvo nario

Kategorija: Straipsniai
Paskelbta: 2019 balandžio 01

Nacionalinė teismų administracija (toliau – Administracija) ieško naujo kolektyvo nario Teisės ir administravimo departamento Administravimo skyriuje.

Anonymity.jpg 550x0

Pagrindinės šio darbuotojo funkcijos – aptarnauti teismų savivaldos institucijas ir komisijas (Visuotinis teisėjų susirinkimas, Teisėjų taryba, Nuolatinė teisėjų veiklos vertinimo komisija, Pretendentų į teisėjus atrankos komisija, Teisėjų garbės teismas, Teisėjų etikos ir drausmės komisija ir kt.), rengti, teikti joms medžiagą.

Daugiau informacijos apie teismų savivaldos institucijas, komisijas galite rasti čia. 

Galimos įvairios priėmimo į pareigas formos: darbas pagal darbo sutartį; priėmimas į valstybės tarnautojo pareigas; valstybės tarnautojo perkėlimas tarnybinio kaitumo būdu; laikinas, esant tarnybinei būtinybei, valstybės tarnautojo perkėlimas į kitas pareigas kitoje institucijoje.

Jeigu sugebate savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, sklandžiai dėstote mintis raštu ir žodžiu, išmanote teisės aktų rengimo principus bei norite prisijungti prie kompetentingo, iniciatyvaus bei draugiško Administracijos kolektyvo, savo gyvenimo aprašymą siųskite Administravimo skyriui el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dėl išsamesnės informacijos taip pat galite kreiptis tel. (8 5) 251 4123.

Top