NT teisės advokatė Olga Petroševičienė tapo penktąja WINT partnere

Kategorija: Straipsniai
Paskelbta: 2019 kovo 18

Nekilnojamojo turto (NT) plėtojimo, NT sandorių struktūrizavimo, statybos bei su NT susijusių ginčų valdymo specialistė, advokatė Olga Petroševičienė nuo šiandien tapo penktąja advokatų kontoros WINT partnere.

OlgaPetroseviciene

O. Petroševičienė nuo 2013 metų vadovavo savo įkurtai advokatų kontorai, prieš tai ilgą laiką dirbo kitose žinomose advokatų kontorose. Nuo 2011 metų ji yra M. Romerio universiteto docentė.

„Nekilnojamojo turto rinka per pastaruosius 10 metų išgyveno tikrą kokybinį šuolį ir šiuo metu yra viena labiausiai pažengusių kvalifikacijų, technologijų ar finansų inžinerijos srityse. Šios rinkos teisinis reguliavimas jau dabar yra labai sudėtingas ir taps dar sudėtingesnis ateityje. Dėl to aukštą kvalifikaciją ir patirtį šioje srityje turintis partneris yra būtina sąlyga kiekvienos naujos kartos advokatų kontoros sėkmei. WINT komanda didžiuojasi savo gretose turėdama tokio lygio profesionalę“, - sakė WINT partnerė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė.

Ilgame O. Petroševičienės darbų sąraše yra atstovavimas stambiausiai lietuviško kapitalo įmonių grupei parduodant biurų pastatų kompleksą S7, konsultavimas ir atstovavimas su Zolitūdės „Maxima“ parduotuvės stogo griūtimi susijusiuose teisminiuose ginčuose ir kituose su šiuo įvykiu susijusiuose procesuose, konsultacijos restruktūrizuojant stambiausios įmonių grupės Baltijos šalyse NT portfelį ir kt.

WINT teikia plataus spektro teisines paslaugas verslui: ginčų, įmonių ir komercinės teisės, viešųjų pirkimų, mokesčių, baudžiamosios teisės ir atitikties užtikrinimo sistemos (compliance), nemokumo valdymo, asmens duomenų, intelektinės nuosavybės, technologijų, startuolių ir fintech sričių teisinės aplinkos. 

Šiuo metu WINT komandą sudaro 22 teisininkai.

Top